MALONÁKLADOVÝ TISK
 

Pokud jste malým živnostníkem nebo firmou, ale i tak se chcete prezentovat profesionálním způsobem a náklady tisíců kusů jsou nerealistické, máme pro Vás vždy řešení. Nabízíme malonákladový tisk materiálů jako jsou vizitky, letáky, hlavičkové papíry, brožury, plakáty, etikety, samolepky,  kalendáře, ... v nákladu již od 1 ks.


RAZÍTKA


Vyrábíme razítka různých druhů
a rozměrů - samobarvící, dřevěná, kapesní, datumová, v propisce či reliéfní kleště. Do razítek dodáváme i náhradní gumové štočky a barvící podušky (polštářky). V nabídce také máme velké spektrum razítkových barev.

FIREMNÍ IDENTITA
 

Jednotný styl je nejdůležitější součástí firemní prezentace. Corporate identity přesně definuje např. vzhled loga, vizitek, obálek atd. včetně veškeré vizuální komunikace firmy jako jsou letáky, tiskoviny, billboardy apod.

ŘEZANÁ PLOTROVÁ GRAFIKA


Na našem plotru zvládneme vyřezat reklamní motivy do šíře 130 cm. Řežeme jak do plotrových folií, tak i do papíru. 

VELKOFORMÁTOVÝ TISK


Umíme vytisknout vše od nejmenších rozměrů až po velké bannery. Disponujeme tiskovými stroji do šíře
5 m a délky 40 m. Větší rozměry bannerů svařujeme horkovzdušnou automatickou svářečkou.

PLACHTY, BANNERY A CEDULE


Nabízíme různé typy bannerů a cedulí odolných vůči mechanickému poškození, UV záření, nebo silnému větru. Možnost instalace do interiéru
i exteriéru. 

VÝLOHY A POUTAČE


Realizujeme reklamní polepy výloh
v jakémkoliv rozsahu. Používáme plotrové fólie, velkoformátový tisk
s UV laminací, tisk na dirkované (oneway vision) folie. Možnost kombinace s translucentními nebo transparentními tónovanými foliemi, které dotvoří velmi zajímavé motivy.

MAGNETICKÁ REKLAMA


Jedinečný reklamní nosič vyrobený
z pružné magnetické folie opatřený potiskem na samolepící fólii s UV laminací. Oproti klasickým samolepám má výhodu v jednoduché montáži.

ROLL UP A X-BANNER STOJANY


Populární prezentační stojany s Vaší reklamou do interiéru nebo exteriéru. Roll Upy a X-bannery jsou moderní, flexibilní, mobilní a skladné.
Ke každému stojanu od nás obdržíte transportní tašku pro snadné přenášení.

ORIENTAČNÍ SYSTÉMY


Dodáváme interiérové a exteriérové systémy, díky kterým Vás zákazníci vždy najdou. Nejčastěji se jedná
o směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.

RAZÍTKA


Vyrábíme razítka různých druhů
a rozměrů - samobarvící, dřevěná, kapesní, datumová, v propisce či reliéfní kleště. Do razítek dodáváme i náhradní gumové štočky a barvící podušky (polštářky). V nabídce také máme velké spektrum razítkových barev.

INSTALACE REKLAMY


Nezajišťujeme pouze výrobu reklamy, ale i její následnou montáž vyškolenými pracovníky po celé ČR. Instalaci provádíme ze země, žebříku, lešení nebo plošiny. Disponujeme vlastním 120 m2 lešením zn. Layher SpeedyScaf 109.

www.leseni-varnsdorf.cz

© 2020 AWP Media s.r.o. - reklama z Varnsdorfu
#reklamazvarnsdorfu